
Wysyłka natychmiast 0
Wysyłka do 14:00 10
Magazyn Centrala 0
Magazyn Gdańsk 0
| I.D.1 | 14.30 |
| I.D.1 | 14.30 MM |
| L.1 | 91.00 |
| L.2 | 18.80 |
| L.2 | 18.80 MM |
| O.D.1 | 60.00 |
| O.D.1 | 60.00 MM |
| O.D.2 | 34.30 |
| O.D.2 | 34.30 MM |
| OBRÓT | CW |
| SPLINES | 10 |
| SPLINES | 10 SZT. |
| TEETH | 9 |
| TEETH | 9 SZT. |
| ZAMIENNIK DLA | ELMOT |
| ELMOT | R10A |
| ELMOT | R10C |
| ELMOT | R10CW |
| ELMOT | R10KM |
| ELMOT | R10TA |
| ELMOT | R10U |
| ELMOT | R10Z |
| ELMOT | R11A |
| ELMOT | R11B |
| ELMOT | R11C |
| ELMOT | R11G |
| ELMOT | R11H |
| ELMOT | R11HB |
| ELMOT | R11K |
| ELMOT | R11L |
| ELMOT | R11N |
| INDEKS | R10A |
| INDEKS | R10C |
| INDEKS | R10CW |
| INDEKS | R10KM |
| INDEKS | R10TA |
| INDEKS | R10U |
| INDEKS | R10Z |
| INDEKS | R11A |
| INDEKS | R11B |
| INDEKS | R11C |
| INDEKS | R11G |
| INDEKS | R11H |
| INDEKS | R11HB |
| INDEKS | R11K |
| INDEKS | R11L |
| INDEKS | R11N |
SD9019 |
AS-PL |
5901259431452 |
EAN |
R10R11 |
ELMOT |