


Wysyłka natychmiast 0
Magazyn Centrala 0
Magazyn Gdańsk 0
| ILE ZĘBÓW | 10 |
| L.1 | 350.20 |
| L.2 | 24.50 |
| L.2 | 24.50 MM |
| MOC | 2.70 |
| NAPIĘCIE | 12 |
| O.D. | 75 |
| O.D.1 | 75.00 |
| O.D.1 | 75.00 MM |
| O.D.2 | 45.20 |
| O.D.2 | 45.20 MM |
| O.D.3 | 12.70 |
| O.D.3 | 12.70 MM |
| SLOTS | 33 |
| SLOTS | 33 SZT. |
| TEETH / SPLINES | 10 |
| TEETH / SPLINES | 10 SZT. |
| ZAMIENNIK DLA | ELMOT |
| Kodtowaru | Obrazek | Producent | Stan | Cena | Opis |
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
EXACT | 0 | 304.47 | WIRNIK ROZRUSZNIKA R11 |
| ELMOT | 845.000.0 |
| ELMOT | 854.000.0 |
| ELMOT | 855.000.0 |
| ELMOT | 856.000.0 |
| ELMOT | 867.000.0 |
| ELMOT | R11A |
| ELMOT | R11B |
| ELMOT | R11C |
| ELMOT | R11K |
| ELMOT | R11N |
| INDEKS | 845.000.0 |
| INDEKS | 854.000.0 |
| INDEKS | 855.000.0 |
| INDEKS | 856.000.0 |
| INDEKS | 867.000.0 |
| INDEKS | R11A |
| INDEKS | R11B |
| INDEKS | R11C |
| INDEKS | R11K |
| INDEKS | R11N |
SA9007 |
AS-PL |
19024986 |
DELCO |
19024986 |
DELCO REMY |
5901259425789 |
EAN |
8543000 |
ELMOT |
R11 |
ELMOT |