EXARM0730 - WIRNIK ROZRUSZNIKA

 EXACT

Wirnik Rozrusznika 12V 135387

Promocja
Netto: 79,96zł
Brutto: 98,35 zł

Dostępność

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

DŁUGOŚĆ OŚKI [MM] 141 MM
ILE ZĘBÓW 16
KIERUNEK OBROTÓW CCW
KIERUNEK OBROTÓW CW
NAPIĘCIE 12 V
O.D. 50

Zamienniki

Kodtowaru Obrazek Producent Stan Cena Opis
HC-CARGO 23 79.96 Wirnik Rozrusznika 12V 135387
RNL 2 66.27 ARMATURE VALEO D7R ROZRUSZNIK
RNL 0 73.25 ARMATURE D8R ROZRUSZNIK
HC-CARGO 0 79.96 Wirnik Rozrusznika 12V 239544

Zastosowania

HYUNDAI 36100-29000
MERCEDES BENZ 0041519701
MERCEDES BENZ 0051511301
MITSUBISHI MD329260
OE 1250128
OE D7R127
OE D7R32
OE D7R42
OE D7R45
OE D7R61
OE D7RP82
OE D7RS130
OE D7RS301
OE MD315547
OE MD329260
OE TM000A34101
OE TM000A36101
OPEL 4414332
OPEL 4414402
OPEL 4506175
OPEL 91167270
PARIS RHONE (VALEO) D7R1
PARIS RHONE (VALEO) D7R11
PARIS RHONE (VALEO) D7R12
PARIS RHONE (VALEO) D7R13
PARIS RHONE (VALEO) D7R15
PARIS RHONE (VALEO) D7R16
PARIS RHONE (VALEO) D7R17
PARIS RHONE (VALEO) D7R18
PARIS RHONE (VALEO) D7R19
PARIS RHONE (VALEO) D7R2
PARIS RHONE (VALEO) D7R20
PARIS RHONE (VALEO) D7R22
PARIS RHONE (VALEO) D7R23
PARIS RHONE (VALEO) D7R25
PARIS RHONE (VALEO) D7R26
PARIS RHONE (VALEO) D7R27
PARIS RHONE (VALEO) D7R28
PARIS RHONE (VALEO) D7R281
PARIS RHONE (VALEO) D7R3
PARIS RHONE (VALEO) D7R33
PARIS RHONE (VALEO) D7R34
PARIS RHONE (VALEO) D7R35
PARIS RHONE (VALEO) D7R4
PARIS RHONE (VALEO) D7R43
PARIS RHONE (VALEO) D7R44
PARIS RHONE (VALEO) D7R5
PARIS RHONE (VALEO) D7R7
PARIS RHONE (VALEO) D7R8
PEUGEOT 5802H8
PEUGEOT 5802M3
PEUGEOT 5802M4
PEUGEOT 5802N4
PEUGEOT 5802W5
RENAULT 7700104344
RENAULT 7700104346
RENAULT 7700106209
RENAULT 7700113209
RENAULT 7700116260
RENAULT 7700865213
RENAULT 7700871055
RENAULT 7701499601
RENAULT 7701499616
RENAULT 8200018818
RENAULT 8200054336
RENAULT 8200075362
VALEO D7R1
VALEO D7R11
VALEO D7R12
VALEO D7R13
VALEO D7R14
VALEO D7R15
VALEO D7R151
VALEO D7R16
VALEO D7R17
VALEO D7R18
VALEO D7R19
VALEO D7R2
VALEO D7R20
VALEO D7R23
VALEO D7R24
VALEO D7R25
VALEO D7R26
VALEO D7R27
VALEO D7R28
VALEO D7R3
VALEO D7R33
VALEO D7R34
VALEO D7R35
VALEO D7R4
VALEO D7R40
VALEO D7R43
VALEO D7R44
VALEO D7R46
VALEO D7R47
VALEO D7R48
VALEO D7R49
VALEO D7R5
VALEO D7R53
VALEO D7R8
VALEO D7RP123
VALEO D7RP82
VALEO D7RS29
VALEO D7RS30
VALEO D7RS31
VALEO D7RS50
VOLVO 8111643
VOLVO 8253786
VOLVO 8602067
VOLVO 8602083

Indeksy

0195705541107437

EAN

­MD329260

MITSUBISHI

­MD329260

MITSUBISHI

1013955

POWERMAX

182591

VALEO

594112

VALEO

594278

VALEO

594344

VALEO

NE824

VALEO

MD329260

VOLVO

Cyber Week:

ALTERNATOR AUDI A4 A6 VW PASSAT 2,5 TDI V6
329,98 zł
Brutto: 329,98 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

ALTERNATOR 150A VOLVO FORD 1.6D 2.0D
448,89 zł
Brutto: 448,89 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 2

ALTERNATOR ASTRA VECTRA SIGNUM CDTI
330,00 zł
Brutto: 330,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 1

ROZRUSZNIK
250,00 zł
Brutto: 250,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

ROZRUSZNIK REGENEROWANY CS1346
260,00 zł
Brutto: 260,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

594438 ORYGINALNY ELEKTROMAGNES ROZRUSZNIKA 594438 236258
135,30 zł
Brutto: 135,30 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0