131845 - KOŁO PASOWE

 HC-CARGO

KOŁO WIELOROWKOWE 131845

Netto: 20,58zł
Brutto: 25,31 zł

Dostępność

Wysyłka natychmiast 4

Wysyłka 48h 0

GŁĘBOKOŚĆ [MM] 33.7 MM
ILE ROWKÓW 6
O.D. 55.2
SZEROKOŚĆ [MM] 38.2 MM

Zamenniki

Kodtowaru Obrazek Producent Stan Cena Opis
AS-PL 1 17.00 KOŁO PASOWE 131845

Zastosowania

BOSCH 0120469746
BOSCH 0120469897
BOSCH 0120469928
BOSCH 0120469948
BOSCH 0120485022
BOSCH 0120488126
BOSCH 0120488132
BOSCH 0120488133
BOSCH 0120489323
BOSCH 0120489324
BOSCH 0120489326
BOSCH 0120489332
BOSCH 0123320045
BOSCH 0123335003
MERCEDES BENZ 0061548702
MERCEDES BENZ 0061548802
MERCEDES BENZ 0061548902
MERCEDES BENZ 0071543302
MERCEDES BENZ 0071543402
MERCEDES BENZ 0071544802
MERCEDES BENZ 0071545202
MERCEDES BENZ 0071545302
MERCEDES BENZ 0071545402
MERCEDES BENZ 0071545502
MERCEDES BENZ 0071545602
MERCEDES BENZ 0071546002
MERCEDES BENZ 0071546102
MERCEDES BENZ 0081543002
MERCEDES BENZ 0081544902
MERCEDES BENZ 0081548702
MERCEDES BENZ 0081549602
MERCEDES BENZ 0091543002
MERCEDES BENZ 0091544102
MERCEDES BENZ 0091545802
MERCEDES BENZ 0101544702
MERCEDES BENZ 0101545402
MERCEDES BENZ 0111540402
OE 0120489232
OE 0120489233
OE 0120489300
OE 0120489301
OE 0120489302
OE 0120489321
OE 0120489322
OE 0120489325
OE 0120489327
OE 0120489328
OE 0120489329
OE 0120489330
OE 0120489354
OE 0120489355
OE 0123315501
OE 0123320061
OE 14960
OE 14965
OE 2518044
OE 2518046
OE 2541297
OE 2541680
OE 2541775
OE 2541775A
OE 2541775B
OE 2541838
OE 2541838A
OE 2541919
OE 2541959
OE 2541992
OE A13V02
OE A13V05
OE A13V07
OE A13VI220
VALEO 2518044
VALEO 2541297
VALEO 2541680
VALEO 2541775
VALEO 2541919
VALEO 2541959
VALEO 2542855B
VALEO 2543208
VALEO 2543439
VALEO 2543439B
VALEO 2543551
VALEO A13V02
VALEO A13V07
VALEO A13VI134
VALEO A13VI175
VALEO A13VI197
VALEO A13VI74
VALEO A13VI99
VALEO TG11C055
VALEO TG11C060

Indeksy

1126600031

BOSCH

1126600517

BOSCH

1126600569

BOSCH

1126601034

BOSCH

1126601551

BOSCH

0091543002

DAEWOO

0195705541084172

EAN

0091543002

EVOBUS

0091545802

EVOBUS

0101544702

EVOBUS

0111540402

EVOBUS

A0081549602

EVOBUS

A0091543002

EVOBUS

A0091545802

EVOBUS

A0101544702

EVOBUS

A0101545402

EVOBUS

A0111540402

EVOBUS

AL111675

JOHN DEERE

AL114092

JOHN DEERE

51.26101.7237

MAN

0091545802

MERCEDES-BENZ (BBDC)

0091543002

SETRA

0091545802

SETRA

0101544702

SETRA

0111540402

SETRA

A0081549602

SETRA

A0091543002

SETRA

A0091545802

SETRA

A0101544702

SETRA

A0101545402

SETRA

A0111540402

SETRA

0091543002

SSANGYONG

0101544702

SSANGYONG

592898

VALEO

Cyber Week:

S114-925C ORYGINALNY NOWY ROZRUSZNIK JS1158 =S114-925
320,72 zł
Brutto: 320,72 zł

Wysyłka natychmiast 2

Wysyłka 48h 0

A003TX1781ZE A003TX1781ZE ORYGINALNY ALTERNATOR MITSUBISHI OPEL VIVARO 1.6 CDTI 88KW
1 133,68 zł
Brutto: 1 133,68 zł

Wysyłka natychmiast 3

Wysyłka 48h 0

Magazyn Holandia >10

M001T30073 CS1264 ORYGINALNY MITSUBISHI OPEL CADILLAC ALFA FIAT LANCIA SAA
528,88 zł
Brutto: 528,88 zł

Wysyłka natychmiast 0

Wysyłka 48h 0

Magazyn Holandia >10

M001T80681 CS1415 ORYGINALNY MITSUBISHI
659,00 zł
Brutto: 659,00 zł

Wysyłka natychmiast 1

Wysyłka 48h 0

ORYGINALNY REGULATOR NAPIĘCIA
172,20 zł
Brutto: 172,20 zł

Wysyłka natychmiast 0

Wysyłka 48h 0

REGULATOR STEROWANY CYFROWO TG17C036
190,66 zł
Brutto: 190,66 zł

Wysyłka natychmiast 10

Wysyłka 48h 1