130703 - SZCZOTKOTRZYMACZ

 HC-CARGO

Szczotkotrzymacz alternatora 130703

Netto: 7,07zł
Brutto: 8,70 zł

Dostępność

Wysyłka natychmiast 2

Wysyłka 48h 0


Zamienniki

Kodtowaru Obrazek Producent Stan Cena Opis
AS-PL 0 7.98 SZCZOTKOTRZYMACZ ALTERNATORA 130703

Zastosowania

ELMOT A124N
FIAT 4052100
FIAT 4152101
FIAT 4174626
FIAT 4329019
FIAT 4474903
FIAT 4474904
FIAT 4475303
FIAT 77138410
LADA (SHIGULI) 21013701000
LADA (SHIGULI) 21013701005
LADA (SHIGULI) 21013701010
LADA (SHIGULI) 21013710000
LADA (SHIGULI) 2213701000
LADA (SHIGULI) F22112B42A
LADA (SHIGULI) KAT22112642
LADA (SHIGULI) L211A14B
MAGNETI MARELLI 63303191
OE A124N
OE F22112B42A
OE KAT22112642
OE L211A14B

Indeksy

4052100

CITROEN

0195705541074326

EAN

9039020

ELMOT

4178051

FIAT

4189861

FIAT

4190094

FIAT

4278944

FIAT

131702

HC-CARGO

4474904

IVECO

21013701000

LADA

21013701005

LADA

21013701010

LADA

21013710000

LADA

2213701000

LADA

2223701010

LADA

F22112B42A

LADA

KAT22112642

LADA

L211A14B

LADA

4052100

LANCIA

ULB811

LUCAS ELECTRICAL

ULB814

LUCAS ELECTRICAL

74990431

MAGNETI MARELLI

74990451

MAGNETI MARELLI

74999461

MAGNETI MARELLI

74999891

MAGNETI MARELLI

074990431000

MAKO

Cyber Week:

Alternator FORD FOCUS 1.8 TDCi, TDDi, 2.0 16V
280,00 zł
Brutto: 280,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

ALTERNATOR AUDI A4 A6 VW PASSAT 2,5 TDI V6
329,98 zł
Brutto: 329,98 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

ALTERNATOR FIAT GRANDE PUNTO 1.2 1.4 KLIMATYZACJA
260,00 zł
Brutto: 260,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

ALTERNATOR 150A VOLVO FORD 1.6D 2.0D
399,85 zł
Brutto: 399,85 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 1

ALTERNATOR ASTRA VECTRA SIGNUM CDTI
330,00 zł
Brutto: 330,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

ALTERNATOR FORD FIESTA MONDEO
380,00 zł
Brutto: 380,00 zł

Wysyłka natychmiast 3

Wysyłka 48h 0