130699 - SZCZOTKOTRZYMACZ

 HC-CARGO

Szczotkotrzymacz alternatora 130699

Netto: 36,24zł
Brutto: 44,58 zł

Dostępność

Wysyłka natychmiast 0

Wysyłka 48h 0

NAPIĘCIE 12 V
O.D. 32.4

Zastosowania

CITROEN 5446241
CITROEN 5446248
CITROEN 5473145
CITROEN 5490438
CITROEN 5490668
CITROEN 5491319
CITROEN 75491667
CITROEN 75491721
CITROEN 75492583
CITROEN 95492810
CITROEN 95580160
CITROEN 95618728
CITROEN AM532010A
CITROEN AY532010

Indeksy

23267

DUCELLIER

23268

DUCELLIER

0195705541074296

EAN

ULB201

LUCAS ELECTRICAL

Cyber Week:

S114-925C ORYGINALNY NOWY ROZRUSZNIK JS1158 =S114-925
320,72 zł
Brutto: 320,72 zł

Wysyłka natychmiast 4

Wysyłka 48h 0

A003TX1781ZE ORYGINALNY ALTERNATOR A003TX1781ZE
1 135,11 zł
Brutto: 1 135,11 zł

Wysyłka natychmiast 3

Wysyłka 48h 0

Magazyn Holandia >10

M001T80681 ORYGINALNY ROZRUSZNIK M001T80681
659,10 zł
Brutto: 659,10 zł

Wysyłka natychmiast 1

Wysyłka 48h 0

REGULATOR STEROWANY CYFROWO
172,20 zł
Brutto: 172,20 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 1

Magazyn Holandia 0

REGULATOR STEROWANY CYFROWO TG17C036
190,66 zł
Brutto: 190,66 zł

Wysyłka natychmiast 9

Wysyłka 48h 1

TS18ER20 ROZRUSZNIK ORYGINALNY TS18ER20
695,71 zł
Brutto: 695,71 zł

Wysyłka natychmiast 2

Wysyłka 48h 0

Magazyn Holandia >10