130699 - SZCZOTKOTRZYMACZ

 HC-CARGO

Szczotkotrzymacz alternatora 130699

Netto: 36,24zł
Brutto: 44,58 zł

Dostępność

Wysyłka natychmiast 0

Wysyłka 48h 0

NAPIĘCIE 12 V
O.D. 32.4

Zastosowania

CITROEN 5446241
CITROEN 5446248
CITROEN 5473145
CITROEN 5490438
CITROEN 5490668
CITROEN 5491319
CITROEN 75491667
CITROEN 75491721
CITROEN 75492583
CITROEN 95492810
CITROEN 95580160
CITROEN 95618728
CITROEN AM532010A
CITROEN AY532010

Indeksy

23267

DUCELLIER

23268

DUCELLIER

0195705541074296

EAN

ULB201

LUCAS ELECTRICAL

Cyber Week:

ALTERNATOR AUDI A4 A6 VW PASSAT 2,5 TDI V6
329,98 zł
Brutto: 329,98 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

ALTERNATOR 150A VOLVO FORD 1.6D 2.0D
448,86 zł
Brutto: 448,86 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 2

ALTERNATOR ASTRA VECTRA SIGNUM CDTI
330,00 zł
Brutto: 330,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 1

ROZRUSZNIK
250,00 zł
Brutto: 250,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

ROZRUSZNIK REGENEROWANY CS1346
260,00 zł
Brutto: 260,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

594438 ORYGINALNY ELEKTROMAGNES ROZRUSZNIKA 594438 236258
135,30 zł
Brutto: 135,30 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0