130597 - MOSTEK DIODOWY

 HC-CARGO

Mostek diodowy alternatora 130597

Netto: 47,56zł
Brutto: 58,50 zł

Dostępność

Wysyłka natychmiast 1

Wysyłka 48h 0

AMPERAŻ 35 A
I.D. 32.15
ILE DIÓD 6
O.D. 90

Zastosowania

BOSCH 0120300516
BOSCH 0120300568
BOSCH 0120300569
BOSCH 0120339515
BOSCH 0120339516
BOSCH 0120339526
BOSCH 0120339527
BOSCH 0120339528
FIAT 4383593
FIAT 4384014
FIAT 4474729
FIAT 4474752
FIAT 4475266
FIAT 4475268
FIAT 46231680
FIAT 4998353
FIAT 5101645
FIAT 77145410
FIAT 77161410
FIAT 77175410
FIAT 77176410
FIAT 77250410
MAGNETI MARELLI 63300506
MAGNETI MARELLI 63300520
MAGNETI MARELLI 63300521
MAGNETI MARELLI 63300900
MAGNETI MARELLI 63300901
MAGNETI MARELLI 63300902
MAGNETI MARELLI 63300920
MAGNETI MARELLI 63300921
MAGNETI MARELLI 63362000
MAGNETI MARELLI 63362001
MAGNETI MARELLI 63362003
MAGNETI MARELLI 63362004
MAGNETI MARELLI 63362005
MAGNETI MARELLI 63362006
MAHLE 11201017
MAHLE 11201037
MAHLE AAG0402
MAHLE AAG0403
MAHLE AAG1104
OE 10590
OE 24161
OE 24228
OE 24241
OE 24290
OE 24297
OE 24380
OE 24390
OE 54022235
OE 54022390
OE 54022393
OE 54022510
OE 54022646
OE 54022663
OE AAG0402
OE AAG1130

Indeksy

46231680

ALFA ROMEO

1127320137

BOSCH

1127320152

BOSCH

1127320192

BOSCH

1127320319

BOSCH

1127320332

BOSCH

0195705541067298

EAN

46231680

FERRARI

4474564

FIAT

929167

FIAT

9927730

FIAT

9928604

FIAT

9934756

FIAT

9934974

FIAT

9957575

FIAT

9959902

FIAT

4474564

FORD

929167

FORD

9927730

FORD

9928604

FORD

9934756

FORD

9934974

FORD

9957575

FORD

9959902

FORD

130601

HC-CARGO

46231680

LANCIA

9934974

LANCIA

UBB414

LUCAS ELECTRICAL

74986411

MAGNETI MARELLI

74995001

MAGNETI MARELLI

74995801

MAGNETI MARELLI

940038202

MAGNETI MARELLI

16.905.212

MAHLE

Cyber Week:

ALTERNATOR AUDI A4 A6 VW PASSAT 2,5 TDI V6
329,98 zł
Brutto: 329,98 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

ALTERNATOR 150A VOLVO FORD 1.6D 2.0D
448,86 zł
Brutto: 448,86 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 2

ALTERNATOR ASTRA VECTRA SIGNUM CDTI
330,00 zł
Brutto: 330,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 1

ROZRUSZNIK
250,00 zł
Brutto: 250,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

ROZRUSZNIK REGENEROWANY CS1346
260,00 zł
Brutto: 260,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

594438 ORYGINALNY ELEKTROMAGNES ROZRUSZNIKA 594438 236258
135,30 zł
Brutto: 135,30 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0