1012167 - BIEZNIE I PRZEKLADNI

 EXACT

Przekładnia planetarna 231202

Netto: 72,73zł
Brutto: 89,46 zł

Dostępność

Wysyłka natychmiast 1

Wysyłka 48h 0


Zamienniki

Kodtowaru Obrazek Producent Stan Cena Opis
HC-CARGO 0 98.93 Przekładnia planetarna 231202

Zastosowania

BOSCH 0001121006
BOSCH 0001121007
BOSCH 0001121008
BOSCH 0001121009
BOSCH 0001121010
BOSCH 0001121011
BOSCH 0001121016
BOSCH 0001121017
BOSCH 0001121018
BOSCH 0001121019
BOSCH 0001121024
BOSCH 0001121025
BOSCH 0001121026
BOSCH 0001121027
BOSCH 0001121028
BOSCH 0001121029
OE 1072156
OE 95VW11000BC
OE B001120046

Indeksy

1006200137

BOSCH

0195705541123673

EAN

81012167

HC-CARGO

Cyber Week:

Regulator 0272222012 Mercedes Actros
200,00 zł
Brutto: 200,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

ALTERNATOR VITO SPRINTER 2.2CDI 110A
330,00 zł
Brutto: 330,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

ORYGINALNY REGULATOR NAPIĘCIA 593873
172,20 zł
Brutto: 172,20 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 1

Magazyn Holandia 5

594438 ORYGINALNY ELEKTROMAGNES ROZRUSZNIKA 594438 236258
110,70 zł
Brutto: 110,70 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

ORYGINALNY REGULATOR NAPIĘCIA 595339
160,00 zł
Brutto: 160,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 1

ORYGINALNY REGULATOR NAPIĘCIA 599316
147,60 zł
Brutto: 147,60 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 1

Magazyn Holandia 4