1012167 - BIEZNIE I PRZEKLADNI

 EXACT

Przekładnia planetarna 231202

Netto: 72,73zł
Brutto: 89,46 zł

Dostępność

Wysyłka natychmiast 1

Wysyłka 48h 0


Zamienniki

Kodtowaru Obrazek Producent Stan Cena Opis
HC-CARGO 0 98.93 Przekładnia planetarna 231202

Zastosowania

BOSCH 0001121006
BOSCH 0001121007
BOSCH 0001121008
BOSCH 0001121009
BOSCH 0001121010
BOSCH 0001121011
BOSCH 0001121016
BOSCH 0001121017
BOSCH 0001121018
BOSCH 0001121019
BOSCH 0001121024
BOSCH 0001121025
BOSCH 0001121026
BOSCH 0001121027
BOSCH 0001121028
BOSCH 0001121029
OE 1072156
OE 95VW11000BC
OE B001120046

Indeksy

1006200137

BOSCH

0195705541123673

EAN

81012167

HC-CARGO

Cyber Week:

ALTERNATOR AUDI A4 A6 VW PASSAT 2,5 TDI V6
329,98 zł
Brutto: 329,98 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

ALTERNATOR 150A VOLVO FORD 1.6D 2.0D
448,86 zł
Brutto: 448,86 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 2

ALTERNATOR ASTRA VECTRA SIGNUM CDTI
330,00 zł
Brutto: 330,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 1

ROZRUSZNIK
250,00 zł
Brutto: 250,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

ROZRUSZNIK REGENEROWANY CS1346
260,00 zł
Brutto: 260,00 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

594438 ORYGINALNY ELEKTROMAGNES ROZRUSZNIKA 594438 236258
135,30 zł
Brutto: 135,30 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0