1012167 - BIEZNIE I PRZEKLADNI

 EXACT

Przekładnia planetarna 231202

Netto: 72,73zł
Brutto: 89,46 zł

Dostępność

Wysyłka natychmiast 1

Wysyłka 48h 0


Zamenniki

Kodtowaru Obrazek Producent Stan Cena Opis
HC-CARGO 0 98.93 Przekładnia planetarna 231202

Zastosowania

BOSCH 0001121006
BOSCH 0001121007
BOSCH 0001121008
BOSCH 0001121009
BOSCH 0001121010
BOSCH 0001121011
BOSCH 0001121016
BOSCH 0001121017
BOSCH 0001121018
BOSCH 0001121019
BOSCH 0001121024
BOSCH 0001121025
BOSCH 0001121026
BOSCH 0001121027
BOSCH 0001121028
BOSCH 0001121029
OE 1072156
OE 95VW11000BC
OE B001120046

Indeksy

1006200137

BOSCH

0195705541123673

EAN

81012167

HC-CARGO

Cyber Week:

Regulator napięcia 235547 0VR-H2009-112
98,40 zł
Brutto: 98,40 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

Pompa vacuum 235170 DO ALTERNATORA LR170-505
231,38 zł
Brutto: 231,38 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

9XU358038821 KOŁO SPRZĘGŁOWE 235719
89,46 zł
Brutto: 89,46 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

RD-04B Mostek diodowy 136595 0RD-04B
48,14 zł
Brutto: 48,14 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 2

WIRNIK ROZRUSZNIKA 139593
63,96 zł
Brutto: 63,96 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0

BENDIKS 137733
39,36 zł
Brutto: 39,36 zł

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka 48h 0